UROsoftUROsoft
komunikační platforma mezi pacientem a lékařem

Může alkohol ovlivnit funkci prostaty?

Stále slyšíme věty typu: „Je třeba dodržovat zdravý životní styl“. Je to jen další módní záležitost? Nebo co to vlastně znamená?

Více

Cvičení, které zlepší váš sex i zdraví, existuje

Přemýšlíte občas, jak spojit spoustu výhod co nejefektivněji do jedné? Jestli jste nikdy neslyšeli spojení Kegelovy cviky, tak zpozorněte. Jedná se totiž o jednoduché cvičení, které přinese nový vítr i do vašich společných radovánek.

Více

Nejlepší dárek pro muže? Sex!?

Trápíte se tím, že do Vánoc zbývá už jen pár dní a vy stále nevíte, čím obdarovat svého partnera? Vyskakují na vás reklamy s takovými kýčovitými dárky jako kosmetika, svetry nebo trenýrky se sobem, nebo různé vitamíny a vy víte, že tohle není ono.

Více

Mužská inkontinence. A jak močíte vy?

Mnoho zdravotních obtíží, spojených s problémy s močením, souvisí přímo či nepřímo s onemocněním zvětšené prostaty. Někteří muži pociťují především problém ve frekvenci močení. To může být velice nepříjemné nejen pro ně, ale o pro jejich okolí.

Více

Vyšetření jako z hororu. Ne. Proč se ale bojíme?

Užíváme si života na plno. Nezabýváme se všednostmi běžných dnů, ty rádi přenecháme našim drahým polovičkám. Jsme si jisti, že nás nic netrápí. Z nenadání se přiblíží pátá dekáda života a my zjišťujeme, jak rychle se může život otočit o 180°.

Více
Předchozí
1 2