UROsoftUROsoft
komunikační platforma mezi pacientem a lékařem

Masáž prostaty: skvělá prevence problémů i milostná předehra

Jste dobrodružnější povahy a zkoušíte rádi nové věci? Vyzkoušejte masáž prostaty! Tato masáž může být příjemnou milostnou předehrou, a navíc je také skvělou prevencí proti zvětšené prostatě či rakovině prostaty. Správně provedená masáž upravuje hladinu hormonů v těle, a tak může mít pozitivní vliv i na vypadávání vlasů či imunitu.

Více

Mužská inkontinence. A jak močíte vy?

Mnoho zdravotních obtíží, spojených s problémy s močením, souvisí přímo či nepřímo s onemocněním zvětšené prostaty. Někteří muži pociťují především problém ve frekvenci močení. To může být velice nepříjemné nejen pro ně, ale o pro jejich okolí.

Více

Vyšetření jako z hororu. Ne. Proč se ale bojíme?

Užíváme si života na plno. Nezabýváme se všednostmi běžných dnů, ty rádi přenecháme našim drahým polovičkám. Jsme si jisti, že nás nic netrápí. Z nenadání se přiblíží pátá dekáda života a my zjišťujeme, jak rychle se může život otočit o 180°.

Více

Prospívá pravidelná masturbace a pohlavní styk zdraví?

Profesor Milan Hora je mezinárodně uznávaným odborníkem v oblasti urologie. Po většinu své kariéry působil v Plzni, v současné době je přednostou Urologické kliniky ve FN Plzeň. S panem profesorem jsme během velmi příjemného setkání učinili zajímavý rozhovor, který bude zajisté přínosem pro každého muže, ale hlavně pro partnerky. Protože je třeba si přiznat, že jsou to právě naše partnerky, sestry či matky, které nás donutí nechat se vyšetřit! Jak se s tímto naším nešvarem poprat a jaké jsou zkušenosti z ordinace? Může být na prostatě vůbec něco pozitivního?

Více

Na prostatu si po šedesátce stěžuje každý třetí muž, nepodceňujte prevenci

Po padesátých narozeninách si na prostatu stěžuje každý desátý muž, po šedesátce je to už každý třetí. Jedná se o důležitý orgán, jehož prevenci by muži neměli zanedbávat. Velká část mužů o své prostatě ale prakticky neví, dokud se neobjeví nějaký problém.

Více