UROsoftUROsoft
komunikační platforma mezi pacientem a lékařem

Miroslav, 65

Mam zvětšení prostaty léčila mě URIZIALEM moc to nepomohlo protože byl jsem v nemocnici na jihu takže mě vycevkovaly a začal můj problém teď jsem vycevkovanej už 4 měsíc v kuse a kdyz mi vydají červnu tak je můj problém ohromně nemůžu se vycucat a začnou bolesti ktere se stupňují až opět nasazení cesky se mi úlevy tak nevím co mám dělat prosím o radu předem mockrát děkuji z pozdravem Bátorek

Miroslav, 58 let

Mám už delší dobu problémy s prostatou, erekcí a bolení při močení, když se nastydnu.

Miroslava, 72 let

Přítel měl klasické potíže související se zbytněním prostaty. Vyplnil UROtest, na základě výsledků byla upravena léčba a dnes je bez potíží.

Peter, 75 let

Třikrát až čtyřikrát za noc jdu na záchod. Jsem unavený a pořád bych spal.

Pavel, 57 let

Na začátku jsem v noci na záchod vstával tak dvakrát. Postupně se to zhoršovalo, až jsem kvůli močení vstával i šestkrát za noc. Na to se samozřejmě nabalila únava, podráždění a celkové vyčerpání. Po půl roce, když už situace začínala být neúnosná, jsem na webu narazil na UROtest. Na základě výsledků testu a podle doporučení v něm jsem navštívil lékaře. Návštěva byla rychlá a léčba efektivní. Dnes jsem téměř bez obtíží. Ve zpětném pohledu mě mrzí, že jsem situaci neřešil dříve.

Boleslav, 62 let

O zvětšování prostaty s přibývajícím věkem jsem věděl, ale vždy jsem to bral jako něco, co ke stárnutí patří. Navíc jsem měl tyto problémy spojené s nočním močením, kterým jsem netrpěl. U mě zvětšená prostata způsobovala, že jakmile se mi začalo trochu chtít na záchod, musel jsem jít HNED – to je třeba při cestování MHD velký problém. Všimla si toho dcera, která mi poradila (čtěte donutila) vyplnit UROtest. Po vyplnění testu jsem po zaregistrování na webu našel nejbližšího urologa, který mi pomohl cítit se zase normálně.

Jiří, 69 let

S prostatou se léčím skoro 10 let. Prvních pár let bylo zlepšení pouze malé. Močil jsem přerušovaně a nedokázal se úplně vyprázdnit. Na základě vyplněného UROtestu mi urolog upravil medikaci a po několika týdnech s novými prášky jsem ani nevěděl, že nějakou prostatu mám.

Máte podobné zkušenosti? Napište nám.

Musíte souhlasit se zpracováním osobních údajů!
odesílám..
Prosíme, vyplňte všechna textová pole.

* Zaškrtnutím políčka „SOUHLASÍM SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ“ uděluji společnosti Alfa medimedia s.r.o., IČ: 61680257, se sídlem Choteč, Choteč 61, jakožto správci souhlas k tomu, aby zpracovával mé osobní údaje v rozsahu: jméno, datum narození (věk), e-mail. Účelem zpracování výše uvedených údajů je uveřejnění příběhu pacienta v rozsahu jméno, věk a text příběhu. Potvrzuji, že jsem byl/a řádně informován/a o právech dle zákona zák. č. 101/2000 Sb., tj. zejména o tom, že poskytnutí údajů je dobrovolné, že tento souhlas mohu kdykoliv na adrese Alfa medimedia s.r.o., IČ: 61680257, se sídlem Choteč, Choteč 61, bezplatně odvolat. tj. že souhlas uděluji na dobu neurčitou, že mám právo požádat správce či zpracovatele o informaci o zpracování mých osobních údajů, tj. právo tzv. přístupu k osobním údajům, že mám právo na opravu těchto osobních údajů, na blokování nesprávných osobních údajů, jejich likvidaci atd. V případě pochybností o dodržování mých práv se mohu na správce obrátit a případně se s podnětem mohu obrátit i přímo na Úřad pro ochranu osobních údajů se sídlem Pplk. Sochora 27, Praha 7, 170 00, který je dozorovým orgánem.